2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 12:26

[Elastyczny grafik) Pracownik produkcji (od 30,50 zł/h brutto)

Wynagrodzenie

30,50 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego klienta na terenie Robakowa:

Pracownika do obsługi działu pakowania

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik (Państwo sami ustalacie dyspozycyjność na dni i zmiany na których chcecie pracować),

  • Darmowy dojazd do/z pracy do Poznania (Rondo Rataje, Winogrady, Piątkowo, Garbary, Winiary, Malta)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie:

  • stawka: 30,50 zł/h brutto za zmiany dzienne, 32 zł/h brutto za zmiany nocne

Zakres obowiązków (w zależności od stanowiska):

  • Konfekcjonowanie produktów,

  • Oklejanie produktów,

  • Składanie drobnych produktów,

  • Sortowanie produktów,

Praca z bardzo lekkimi i małymi produktami!

Nie wymagamy doświadczenia!

Wymagania:

  • Status ucznia/studenta (obowiązkowo)

  • Dyspozycyjność przynajmniej dwa dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku),

  • Chęci do pracy,

  • Ukończone 18 lat

Dodatkowe informacje:

  • Umowa zlecenie,

  • Dwie płatne przerwy w trakcie pracy,

  • Spotkanie rekrutacyjne przed podjęciem pracy (obowiązkowe),

  • Szkolenie BHP online (obowiązkowe),

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 16:00.

Spotkania rekrutacyjne odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 -16:00.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych SUMEO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, ul. Grochowska 61, 60-339 Poznań, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000785145, identyfikującą się numerem NIP: 78*****894, REGON: 383302313 dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział oraz przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 824055906