2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łapino
Dodane 14 czerwca 2024

Ekspert Urbanista / Planista

Wynagrodzenie

9 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łapino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Doradca ds Nieruchomości

Główne obowiązki:

  • Minimum 10 lat doświadczenia w branży nieruchomości.

  • Znajomość języka polskiego.

  • Budowanie trwałych relacji z klientami opartych na profesjonalizmie i zaufaniu.

  • Tworzenie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości, prowadzenie działań marketingowych.

  • Prezentacja nieruchomości klientom oraz doradztwo związane z transakcjami.

Wymagania:

  • Znajomość przepisów z zakresu planowania, zagospodarowania przestrzennego i ochrony środowiska.

  • Pasja i zaangażowanie w pracę.

  • Przedsiębiorczość, dojrzałość emocjonalna, doskonała organizacja pracy i samodzielność.

  • Umiejętności negocjacyjne oraz wysokie zdolności interpersonalne.

  • Motywacja, ambicja, wysoki poziom etyki zawodowej.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - brak ograniczeń finansowych.

  • Mentorskie wsparcie specjalistów.

  • Wsparcie zespołu profesjonalistów, w tym trenerów sprzedaży, ekspertów kredytowych, notariuszy i prawników.

  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Elastyczne warunki pracy.

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś gotowy na wyzwania, czekamy na Twoje CV.

Lokalizacja

Łapino,

Pomorskie

Pomorskie, Łapino
ID: 908997786