2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Mazowieckie
  6. Hostessa, host - Warszawa
  7. Hostessa, host - Mokotów
Dodane 30 kwietnia 2024

Ekspert sprzedaży DYSON // EURO RTV, ul. Powsińska // Sadyba Best Mall

Wynagrodzenie

2 500 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

OPIS

Lubisz kontakt z klientem, cenisz sobie pracę z marką premium, a sprzedaż nie jest Ci obca? Jeśli tak, poniższe ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Ekspert sprzedaży marki premium DYSON

  • Miejsce: RTV EURO AGD, Warszawa, ul. Powsińska 31, Sadyba Best Mall

  • Termin : od połowy kwietnia (09-10.04.2024 - obowiązkowe szkolenie)

  • Wynagrodzenie: od 27,70 zł brutto/h + atrakcyjny system prowizyjny za każdy sprzedany produkt

  • Wymiar czasu pracy: 80h/ msc

Wymagania:

  • dyspozycyjność (piątek, sobota, niedziela handlowa, wybrane popołudniowo-wieczorne dni w tygodniu: np. poniedziałek bądź czwartek)

  • chęć udoskonalania wiedzy i realizacji założonych celów sprzedażowych

  • komunikatywna postawa i wysoka kultura osobista

  • status ucznia lub studenta/ zatrudnienie na pełen etat u innego pracodawcy

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży/ obsłudze klienta

Powierzone zadania:

  • sprzedaż bezpośrednia produktów marki DYSON,

  • pokazowa prezentacja produktu,

  • identyfikowanie potrzeb klienta i dobór adekwatnych produktów,

  • raportowanie bieżących działań w systemie

  • dbania o ekspozycję produktów w salonie sprzedaży

Oferujemy:

  • pracę z marką premium,

  • szkolenie produktowe – sprzedażowe przed rozpoczęciem współpracy i w jej trakcie,

  • umowę zlecenie lub umowę agencyjną,

  • długofalową współpracę,

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjny system prowizyjny

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Zobacz kandydatów

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 907724821