2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Siedlce
Dodane 14 maja 2024

Ekspert Finansowy, który zostanie Ekspertem Finansowo - Prawnym

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Ekspert Finansowy, który zostanie Ekspertem Finanowo - Prawnym.

PRACA PROWIZYJNA

Praca stacjonarna w centrali Fundacji Nieco Więcej - centrum Siedlec.

Idealny kandydat:

Doświadczony ekspert finansowy. Pracownik / były pracownik instytucji finansowych ze szczególną umiejętnością szukania rozwiązań, a nie problemów. Ekspert, który świetnie orientuje się w aktualnej palecie produktów finansowych tak indywidualnych, jak i firmowych.

Uprzejmość w głosie oraz wysoka wrodzona inteligencja emocjonalna będą dodatkowym akcesorium.

Zadania:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnym klientem, którego dostarcza Fundacja Nieco Więcej.

  • Dobór rozwiązań finansowych i prawnych z szerokiej palety produktowej Fundacji.

  • Pomoc w odzyskaniu w abuzywny sposób pobranych przez instytucje finansowe opłat administracyjnych w produktach finansowych.

  • Codzienny kontakt i współpraca z innymi działami Fundacji, w tym prawnym i administracyjnym.

Normowane:

  • Etyka i jakość pracy

  • Formy przekazywania informacji oraz dokumentów

  • Czasy realizacji

  • Lojalność

Nienormowane:

  • Zarobki prowizyjne (przekroczenie 10 tys. zł i więcej na rękę nie jest żadnym wyzwaniem)

  • Czas pracy (jest dedykowane minimum)

  • Pyszna kawa

Z kim będziesz pracować:

  • Siedlce: 8 osób (eksperci finansowi, prawni, opiekunowie klienta)

  • Rzeszów: 7 osób (zdalnie i stacjonarnie, jw.)

  • III oddział, który powstaje (x)

  • Dział administracyjny (2 osoby - zdalnie)

  • Dział prawny (11 osób od zadań specjalnych)

Akcesorium stanowiskowe:

1. Telefon + komputer + 3 monitory

2. Infrastruktura online

3. Pakiet szkoleń indywidualnych z zagadnień, których nie nauczysz się u żadnego pośrednika, ani w bankach

4. Leady na wyłączność codziennie + leady z CRM do przetwarzania ogólnego (kopalnia możliwości)

Umowa:

  • Cywilnoprawna

  • B2B

Zarobki i atmosfera:

Staramy się, by zarobki tworzyły dobrą atmosferę, dlatego dajemy więcej niż rynek. Posiadamy najszerszą paletę produktową w Polsce, na czele z własnymi, opracowanymi przez siebie produktami, których nie ma nikt inny. Osoba zaradna na pewno znajdzie sobie u nas miejsce i będzie w stanie nauczyć się umiejętności, których na próżno szukać w bankach czy u standardowych pośredników. Istnieje możliwość budowania własnego zespołu, zdolności managerskie na pewno będą stanowić wzrost potencjału.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 918235703