2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zachodniopomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Koszalin
Dodane 21 maja 2024

Ekspert ds. Kredytów Hipotecznych

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukamy do naszego zespołu Eksperta Kredytowego.

APLIKUJ! Nawet jeśli nie masz doświadczenia, a czujesz, że chcesz do nas dołączyć! Wyślij swoje CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie, budowanie relacji oraz profesjonalną obsługę klientów własnych oraz firmowych

  • badanie zdolności kredytowej klienta, kompletowanie dokumentacji oraz obsługa procesu sprzedażowego

  • dbanie o wizerunek firmy oraz własny w mediach społecznościowych

  • organizacja i monitoring przebiegu transakcji

Czego oczekujemy?

  • zaangażowania w pracę i tworzenia zespołu

  • doświadczenia w sprzedaży lub gotowości do budowania kariery o nią opartej

  • samodzielnego podejmowania decyzji

  • wyjątkowej komunikatywności

  • aktywnego podejścia do rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • sprzedaż usług najwyższej jakości w oparciu o etykę zawodową

  • klientów szukających finansowania i zainteresowanych produktami kredytowymi

  • elastyczny czas pracy

  • pakiet szkoleń doskonalących umiejętności sprzedażowe, produktowe i miękkie

  • atrakcyjny i przede wszystkim transparentny system wynagrodzeń  –  wysokie prowizje i terminowość płatności

Wyślij swoje CV.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 906456366