2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Bemowo
Dodane 26 maja 2024

Ekspert ds. finansowych (cała Polska – praca zdalna)

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Opis

Dołącz do zespołu pełnego pasji i charakteru!

Ludzie z Charakterem wraz z Prudential Polska ogłaszają swoją współpracę, łącząc siły, aby zaoferować możliwość rozwoju zawodowego w obszarze finansów.

O nas:

Prudential Polska - Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy finansowej z ponad stuletnią tradycją. Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń i produktów inwestycyjnych, dbając o bezpieczeństwo finansowe naszych klientów.

Ludzie z Charakterem - Jesteśmy organizacją, tworzącą projekt edukacyjny, która stawia na rozwój osobisty i zawodowy pracowników.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Współpracę z Prudential Polska – jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

  • Umowę B2B z wynagrodzeniem podstawowym oraz rozbudowanym systemem prowizji

  • Zdobycie licencji państwowej oraz wpisu do KNF

  • Szkolenia zarówno licencyjne, jak i rozwojowe między innymi z zakresu zarządzania, finansów, planowania, programy mentoringowe

  • Szansę na rozwój w strukturach począwszy od sprzedaży do zarządzania zespołem

  • Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczny czas pracy

Jakie zadania stoją przed Tobą?

  • Analiza potrzeb klientów w obszarze produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych

  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do oczekiwań klientów

  • Spotkania z klientami w celu zaprezentowania im wybranych produktów

  • Rozwój portfela klientów i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji

  • Obsługa posprzedażowa pozyskanych klientów

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Otwartości na potrzeby klientów oraz łatwości nawiązywania kontaktów

  • Umiejętności negocjacji i zdolności sprzedażowych

  • Gotowości do pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • Chęci stałego rozwoju własnych kompetencji

  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej lub ubezpieczeniowej, ale jesteśmy otwarci również na osoby bez wskazanego doświadczenia

  • Twój wiek nie jest dla nas barierą – stawiamy na Ciebie i Twoje kompetencje!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 921071785