2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Podkarpackie
  6. Logistyka - Rzeszów
Raben
Dodane 01 maja 2024

Ekspert ds. Doskonalenia Biznesu

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać ekscytujące międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy.

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w budowaniu kultury ciągłego doskonalenia;

  • Koordynacja działań doskonalących, bazując na narzędziach wpisanych w metodologię Lean Management;

  • Wsparcie w projektach rozwojowych i wdrożeniowych;

  • Bieżąca analityka i monitorowanie parametrów logistycznych;

  • Prowadzenie szkoleń, warsztatów i spotkań biznesowych;

  • Wsparcie Zarządu Regionu w optymalizacji procesów.

Nasze wymagania:

  • Posiadasz wiedzę i doświadczenie zawodowe w pracy z Lean Management;

  • Masz doświadczenie w budowaniu kultury doskonalenie w podległym obszarze;

  • Biegle identyfikujesz potrzeby, inicjujesz, planujesz i koordynujesz wdrożenia innowacyjnych i doskonalących rozwiązań;

  • Prowadziłeś/aś z sukcesami projekty optymalizacyjne;

  • Potrafisz prowadzić działania usprawniające wspólnie z Klientami zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi;

  • Znasz MS Excel i MS PowerPoint w stopniu zaawansowanym;

  • Cechują Cię: entuzjazm wobec rozwiązywania złożonych problemów, konsekwencja w działaniu, samodzielność;

  • Posiadasz bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne – prowadzenie szkoleń, projektów oraz moderowanie warsztatów doskonalących;

  • Jesteś gotowy/a do odbywania podróży służbowych krajowych: stanowisko regionalne (Rzeszów, Lublin).

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego i niemieckiego;

  • Praca i wpływ na rozwój jednej z najważniejszych europejskich firm logistycznych;

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia na życie, karta MAKRO, karty SIM;

  • Przyjazna atmosfera pracy oraz angażujące środowisko pracy zarówno biznesowo, jak i w ramach akcji dodatkowych (akcje charytatywne, konkursy, spotkania i eventy integracyjne);

  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska.

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912445727