2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lublin
Dodane 27 maja 2024

Ekspedientka Studentka

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Ekspedientki Studentki do delikatesów sieci Groszek w Lublinie ul. Jodłowa 41, os. Sławin.

Oferujemy:

  • stałą pracę w przyjaznym, miłym i młodym zespole,

  • elastyczne dni i godziny pracy,

  • grafik umożliwiający pogodzenie pracy z nauką lub innymi obowiązkami,

  • wynagrodzenie 28,10 zł netto/godzina,

  • wynagrodzenie zawsze na czas.

Wymagania:

  • pracowitość, uczciwość i odpowiedzialność,

  • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • zaangażowanie, dokładność i systematyczność w pracy.

Podstawowe obowiązki:

  • obsługa klienta i systemu kasowego,

  • utrzymywanie obowiązujących standardów,

  • dbanie o właściwą ekspozycję produktów,

  • kontrolowanie terminów przydatności,

  • dbanie o czystość i estetykę sklepu.

Doświadczenie nie jest wymagane.

Ważne jest Twoje zaangażowanie w powierzone zadania.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem poprzez formularz OLX.

Czekamy na Ciebie!

Jeśli zainteresuje nas Twoja kandydatura na pewno zadzwonimy do Ciebie.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 676586520