2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Lubuskie
  6. Pozostałe - Świebodzin
Dodane 25 kwietnia 2024

Ekspedientka / Ekspedient do bistro ARTISAN Świebodzin

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Szukasz pracy w przyjaznym i dynamicznym zespole?

Lubisz kontakt z ludźmi i pracę z wysokiej jakości produktami? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ofertę!

Sieć prężnie rozwijających się bistro & piekarni „ARTISAN” poszukuje ESPEDNIENTKI/EKSPEDIENTA na pełny etat w Świebodzinie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przeszkolenie, możliwość rozwoju i awansu,

  • dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

Twoje zadania będą obejmowały:

  • sprzedaż pieczywa, innych wypieków i przekąsek oraz napojów

  • doradzanie klientom i budowanie pozytywnych relacji,

  • dbanie o prawidłową ekspozycję towarów,

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,

  • obsługę kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Nasi pracownicy mają stały kontakt z Gośćmi, dlatego tak ważne jest dla nas, by każdy charakteryzował się wysoką kulturą osobistą i higieną.

Mile widziana będzie znajomość języków obcych.

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja[AT]artisan.best Nie czekaj, dołącz do nas!

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 826810671