2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Łódź
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Polesie
Dodane 11 maja 2024

Student architektury - pracownia projektowa oświetlenia.

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Pracownia projektowa oświetlenia (drogie , ekskluzywne oświetlenie ) zaprasza do współpracy osobę, która zajęłaby się obsługą klienta indywidualnego w sklepie stacjonarnym. Poszukujemy studenta/studentki architektury lub osobę "po architekturze".

Firma wcześniej zajmowała się głównie inwestycjami hotelowymi a od maja 2024 planuje otwarcie swojego stacjonarnego sklepu, dostępnego od poniedziałku do w godzinach 10.00-18.00 i soboty 10.00 - 15.00. Godziny są jeszcze do ustalenia indywidualnego.

Obowiązki dla osoby współpracującej:

Obsługa klienta. Przygotowanie towaru do wydania.

Dyspozycyjność do pracy w soboty w godzinach 10-15.00 Podstawowa znajomość programów graficznych oraz XLS (potrzebne do przygotowania oferty). Realizacja zadań związanych z funkcjonowaniem salonu. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 917539894