2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Mokotów
Dodane 14 maja 2024

Ekspedient Żabka, Warszawa Mokotów

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Cześć!

Do sklepu na ulicy Domaniewskiej (Mokotów) szukamy osób, które chcą pracować na pełny etat lub dorywczo. Najchętniej również osób, które chciałyby zagościć dłużej w naszym zespole. :)

Praca dwu zmianowa od poniedziałku do soboty 6:00-14:30/14:30-23:00.

Mile widziane doświadczenie pracy w Żabce lub innym sklepie spożywczym, natomiast jeżeli go nie posiadasz, wszystkiego się u nas nauczysz. Zabierz ze sobą tylko chęci!

Sklep mieści się w środku osiedla, więc nie zobaczysz u nas obcych twarzy, niemiłych lub nietrzeźwych klientów. Szybko przejdziesz na 'Ty' z większością osób.

Mile widziane osoby od 18 do 30 roku życia ze względu na młody i energiczny zespół. Tworzymy zgraną drużynę, chętnie Cię do niej zaproszę! :)

OFERUJEMY:

-umowę zlecenie-23 zł netto

-dodatkowe premie każdego miesiąca za utrzymywanie standardów sieci, tajemniczego klienta(od 200zł do 600zł)

-terminowe wypłaty do 10-tego dnia każdego miesiąca

-stabilną pracę

-miłą i przyjazną atmosferę

OBOWIĄZKI:

-obsługa klientów

-obsługa kasy fiskalnej

-dokładnie towaru na półki

-utrzymywanie porządku na sali sprzedaży i magazynie

SZUKAMY OSÓB:

-posługujących się językiem polskim

-dyspozycyjnych od zaraz (maksymalnie od czerwca)

-zaangażowanych do pracy

-punktualnych

-dbających o porządek

-posiadających książeczkę sanitarno-epidemiologiczną (lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych)

-powyżej 18-tego roku życia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918370140