2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Małopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kraków
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Bronowice
Dodane 20 maja 2024

Ekonomista ds. rachunkowości produkcji (економіст на виробництво)

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

INVESTPAK, wiodący producent taśm samoprzylepnych i materiałów opakowaniowych w Ukrainie, w związku z otwarciem produkcji w Polsce, zaprasza kandydatów na stanowisko

Technik ekonomista w zakładzie produkcyjnym

 Nasze strony internetowe: www.investpack.pl, www.investpack.ua, www.papalogo.com.ua

 Opis stanowiska:

Technik ekonomista w zakładzie produkcyjnym opracowuje plany techniczno - ekonomiczne i analizy kompleksowe. Opracowuje i kontroluje bieżące plany produkcyjne, sporządza sprawozdania o realizacji tych przedsięwzięć, przygotowuje dane o podstawowych wskaźnikach ekonomiczno-produkcyjnych.

  •  - przygotowywanie zleceń dla techników warsztatowych,

  • - fakturowanie prac warsztatowych,

  • - tworzenie zamówień w systemie,

  • - współpraca z personelem warsztatowym w zakresie obiegu dokumentów,

  • - praca biurowa w zakresie tworzenia dokumentacji,

  • - kontakt z klientami, współpraca z innymi działami firmy,

  • - przygotowywanie raportów i analiz.

  • - planowanie zamówień surowca z jednoczesnym utrzymaniem bezpiecznego stanu ilościowego.

  • - kontrolowanie i  minimalizowanie kosztów produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości.

Wymagania:

  • - wykształcenie wyższe

  • - co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej na stanowisku ekonomisty lub księgowego;

  • - biegła obsługa komputera. stosowanie oprogramowania finansowo – księgowego

  • - wysoki poziom znajomości języka polskiego i ukraińskiego,

  • - znajomość form i metod księgowania surowców i zapasów;

  • - samodzielne tworzenie dokumentacji handlowej, kadrowo – płacowej i finansowo – księgowej;

  • - sprawne posługiwanie się wiedzą z zakresu podstaw ekonomii, finansów, ekonomiki, podstaw prawa i rachunkowości;

  • - udane doświadczenie w negocjacjach z organizacjami zewnętrznymi;

  • - analizowanie wskaźników ekonomicznych i sporządzanie sprawozdań z działalności podmiotów gospodarczych;

  • - znajomość zasad kalkulacji kosztów wyrobów gotowych będzie dodatkowym atutem;

Firma oferuje:

  • - Ciekawą pracę w pełnym wymiarze godzin: od 08-00 do 16-00,

  • - Konkurencyjne wynagrodzenie: od 4000 zł netto

  • - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • - Zwrot kosztów amortyzacji i paliwa w przypadku używania samochodu osobowego do celów służbowych.

  • - Firmowa komunikacja mobilna

  • - Możliwość rozwoju zawodowego i kariery.

  • - Dodatkowe benefity zostaną przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej

Przesyłając swoje CV na wolne stanowisko, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłącznie w celu zatrudnienia zgodnie z obowiązującym prawem polskim. Informujemy, że w przypadku pozytywnego rozpatrzenia aplikacji, kandydat zostanie poinformowany o wynikach weryfikacji w ciągu dwóch tygodni.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o wakacie na na adres hr[at]investpack.pl.

Telefon kontaktowy: Svitlana, 3 8 0 6 7 6 1 8 4 0 2 8

Informacje o wakacie można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 917174475