2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 27 kwietnia 2024

EkoBohater: Poszukujemy Specjalisty ds. Odnawialnych Źródeł Energii!

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby z pasją i zaangażowaniem, gotowej do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Zrównoważonej Energii. Dołącz do firmy, w której będziesz skupiać się na fotowoltaice, pompach ciepła. Jeśli chcesz być częścią zmiany w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości i wnosić istotny wkład w rozwój technologii zrównoważonej energetyki, ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

- Doradztwo Klientom w zakresie efektywności energetycznej oraz implementacji rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii.

- Opracowywanie i wdrażanie strategii związanych z zrównoważoną energią.

- Analiza i ocena istniejących systemów energetycznych pod kątem ich zrównoważonego rozwoju.

- Współpraca z zespołem w celu opracowywania innowacyjnych rozwiązań w obszarze energii odnawialnej.

Wymagania:

- Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnej pracy.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

- Zainteresowanie nowymi technologiami oraz pasja do ochrony środowiska naturalnego.

- Doświadczenie zawodowe w obszarze zrównoważonej energii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

- Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw w obszarze zrównoważonej energii.

- Elastyczny czas pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

- Przyjazną atmosferę pracy oraz profesjonalne wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny! Nie czekaj, dołącz do nas już dziś i stań się częścią zmiany w kierunku ekologicznej przyszłości!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 910694602