2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Lubelskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Zamość
Szkoła Języków Obcych Bacalarus
Dodane 26 kwietnia 2024

Edukator dzieci i młodzieży

Wynagrodzenie

70 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zamość

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Jeśli lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą oraz zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest wspieranie rozwoju uczniów od najmłodszych lat - zapraszamy Cię do naszego nowego, ciekawego projektu “Świat Dziecka czyli Akademia Rozwoju i Rozrywki dla dzieci w wieku 3-12 lat”!

Kieruje nami pasja do uczenia oraz troska o przyszłość młodych ludzi. Wierzymy, że dorosłe życie będzie dla nich łatwiejsze z umiejętnościami rozwijanymi od dziecka.

Szukamy:

  • animatorów czasu wolnego

  • nauczycieli do prowadzenia zajęć:

    • sensorycznych

    • artystycznych (muzyczne, plastyczne, prace projektowe itp.)

    • z matematyki dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

    • z technik uczenia się, koncentracji i skupienia.

Szukamy zarówno doświadczonych nauczycieli, którzy mogą zaproponować swoje własne, autorskie treści oraz sprawdzone techniki i metody pracy, jak również osoby początkujące w zawodzie, dla których praca z dziećmi i młodzieżą jest ich pasją i zechcą wspólnie z nami, z wykorzystaniem naszej wiedzy i doświadczenia, opracować i stworzyć program zajęć.

Zajęcia planowo będą odbywały się zarówno w trakcie dnia, jak i popołudniami, ewentualnie w soboty - z możliwością dopasowania do Twojego grafiku i planów.

Obowiązki:

  • Prowadzenie różnorodnych zajęć rozwojowych, dostosowanych do wieku i zainteresowań dzieci i młodzieży.

  • Tworzenie i realizacja programów edukacyjnych wspierających rozwój uczniów.

  • Utrzymywanie bezpiecznej, atrakcyjnej i stymulującej atmosfery podczas zajęć.

  • Współpraca z rodzicami w celu śledzenia postępów i potrzeb dzieci i młodzieży.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 70-100 zł brutto za 60 min zajęć

  • Bonusy i premie doceniające Twoją pracę, zaangażowanie i kwalifikacje

  • Pracę dodatkową z perspektywą rozwoju i zdobywania nowych umiejętności, z możliwością pracy w większym wymiarze godzin

  • Elastyczny czas pracy pozwalający pogodzić inne obowiązki

  • Wsparcie metodyczne i organizacyjne

  • Stymulujące i satysfakcjonujące środowisko pracy - dołącz do nas, by doświadczyć inspirującego środowiska pracy, które pobudza kreatywność i rozwój osobisty każdego nauczyciela.

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie i jesteś gotowy/a zaangażować się w edukację i wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie oraz oferowanym stanowisku - skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby uzyskać dodatkowe informacje. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 909668016