2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Dodane 23 maja 2024

Ecommerce Manager - Internetowy Sklep Budowlany

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Sklep-Kowalczyk to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy, specjalizujący się w sprzedaży sprzętu budowlanego. Działamy na platformie Magento 2, oferując innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz wysoką jakość obsługi klienta. W związku z dalszym rozwojem naszej działalności, poszukujemy doświadczonego Ecommerce Managera, który dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w dalszym wzroście.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z zespołem IT: Zarządzanie projektami technologicznymi, wprowadzanie kluczowych zmian i aktualizacji w sklepie internetowym.

  • Zarządzanie treścią i asortymentem: Kreowanie i optymalizacja kategorii produktowych, promowanie produktów, instalacja oraz zarządzanie wtyczkami na platformie Magento 2.

  • Integracja systemów: Administrowanie systemem Baselinker oraz integracja z platformą Allegro, zapewniając spójność i efektywność procesów.

  • Realizacja strategii marketingowych: Współpraca z zewnętrzną agencją marketingową w celu planowania i realizacji skutecznych kampanii marketingowych.

  • Analiza danych: Regularne monitorowanie i analizowanie danych sprzedażowych oraz marketingowych, wdrażanie działań optymalizacyjnych w oparciu o wnioski z analiz.

  • Koordynacja wewnętrzna: Ścisła współpraca z działami sprzedaży, logistyki oraz obsługi klienta, zarządzanie zwrotami i reklamacjami.

  • Zarządzanie produktami: Efektywne wprowadzanie produktów do sklepu, zarówno indywidualnie, jak i hurtowo poprzez eksporty danych.

  • Optymalizacja UX: Ciągłe monitorowanie i optymalizacja doświadczeń użytkowników, wprowadzanie podstawowych zmian w interfejsie sklepu w celu poprawy wygody użytkowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z Magento 2: Biegłość w zarządzaniu platformą Magento 2, umiejętność samodzielnego wgrywania i zarządzania wtyczkami.

  • Umiejętności graficzne: Podstawowa znajomość programów graficznych, takich jak Photoshop lub Canva.

  • Znajomość systemu Baselinker: Doświadczenie w integracji i zarządzaniu systemem Baselinker.

  • Umiejętności techniczne: Praktyczna wiedza z zakresu tworzenia kategorii, grup towarowych oraz zarządzania klientami na platformie ecommerce.

  • Doświadczenie we współpracy z partnerami zewnętrznymi: Skuteczna współpraca z podwykonawcami oraz firmami marketingowymi.

  • Kompetencje interpersonalne: Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, zdolność do efektywnej współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Ścieżka rozwoju zawodowego: Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system bonusów za osiągane wyniki.

  • Elastyczne warunki pracy: Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej, co pozwala na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 920388424