2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Bydgoszcz
Ebud Przemysłówka
Dodane 24 kwietnia 2024

EBUD - Pracownik budowlany do działu reklamacji - praca od zaraz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. jest firmą z 30 letnim doświadczeniem w realizacji i obsłudze zadań inwestycyjnych o różnorodnym charakterze: od nieskomplikowanych obiektów budowlanych po nowoczesne budynki użyteczności publicznej i skomplikowane obiekty inżynierskie.

Firma zrealizowała ponad 200 obiektów. Zadania realizuje na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Głównym celem Firmy jest tworzenie znacznego potencjału wykonawczego i sprostanie najtrudniejszym wyzwaniom technicznym i technologicznym.

Na nasze budowy w Bydgoszczy zatrudnimy:

PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH DO DZIAŁU REKLAMACJI

Miejsce pracy: BYDGOSZCZ

Twój Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek elementów, materiałów niezbędnych do wykonania robót,

  • przygotowanie narzędzi i urządzeń w celu należytego wykonania prac,

  • dbałość o stan techniczny i czystość narzędzi i urządzeń technicznych,

  • prace ogólnobudowlane związane z wykonaniem napraw zgłoszeń reklamacyjnych - prace wykonywane wewnątrz i na zewnątrz, w szczególności prace z zakresu robót ogólnobudowlanych, wykończeniowych, drobnych prac hydraulicznych, elektrycznych, dekarskich oraz inne,

  • posługiwanie się dokumentacją budowlaną – rysunek techniczny,

  • planowanie pracy,

  • praca indywidualna i w zespole,

  • współpraca z działami firmy.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w wykonywaniu robót ogólnobudowlanych, wykończeniowych, hydraulicznych, elektrycznych, dekarskich, inne,

  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej – rysunek techniczny,

  • obsługa narzędzi i elektronarzędzi budowlanych,

  • znajomość materiałów budowlanych,

  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy, terminowość, dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kultura osobista,

  • prawo jazdy kat. B – mile widziane.

  • inne kwalifikacje i predyspozycje przydatne na tym stanowisku.

Oferujemy:

  • stałą, całoroczną prace w zgranym zespole,

  • umowę o pracę ,

  • pracę w Spółce o stabilnej pozycji na rynku budowlanym z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 909198883