2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Sosnowiec
Dodane 26 kwietnia 2024

E-commerce. specjalista do sprzedaży internetowej i obsługi strony www

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Coopra Int. w związku z rozwojem swojej działalności jak i poszerzeniem zakresu działania.

poszukuje osoby do prowadzenia sprzedaży internetowej, oraz rozwijającego się sklepu internetowego coopra.pl.

Mile widziane zacięcie techniczne pozwalające zagłębiać się w zagadnienia związane z e-commerce.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na sprzedaży i doradztwie klientom artykułów wykończenia wnętrz. Nastawiamy się na współpracę długoterminową. Poszukujemy osób, które chcą się angażować kreatywnie i rozwijać zawodowo wraz z rozwojem firmy.

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należeć zarówno bieżąca realizacja procesu sprzedaży internetowej, jak i wspieranie funkcjonowania strony internetowej. Będziesz odpowiadać za obsługę panelu sklepowego, pomagać w edycji produktów oraz rozwijaniu treści.

Jesteśmy nastawieni na stały rozwój i chcemy aby osoba na tym stanowisku nam w tym pomagała. Dlatego wymagamy biegłości w zakresie obsługi komputera, sprawnego poruszania się w sieci oraz doświadczenia w wykonywanej pracy.

Do obowiązków Twoich będzie należeć / co jest powiązane z oczekiwaniami od kandydata /:

- wystawianie ofert sprzedaży

- redagowanie treści ofert

- redagowanie treści opisów produktów na stronie www i serwisach aukcyjnych

- obróbka zdjęć, przygotowywanie materiałów do prezentacji treści

- budowanie poprawnych i interesujących opisów i tytułów

- dbanie o jakość prezentowanej oferty

- analiza ofert w celu jej ulepszania

- monitorowanie cen konkurencji, wdrażanie polityki cenowej

- drobne prace graficzne, obsługa social media (grafika, posty)

- wsparcie pozostałej bieżącej obsługi klienta i e-sklepu

- analizowanie dotychczasowych działań oraz proponowanie nowych rozwiązań

-- prowadzenie socjal mediów

-- tworzenie ofert handlowych

Dodatkowo mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość lub styczność z branżą wykończenia wnętrz // choć niekoniecznie

- znajomość podstaw działania serwisów aukcyjnych jak Allegro,Erli, Ceneo oraz CMS dla stron www

- podstawowa umiejętność edycji grafiki (np. Paint, Gimp …)

- znajomość, ewentualnie chęć zagłębienia się w zagadnienia zwizane z SEO związane z rozwojem strony www

- doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych PPC, umiejętność zarządzania kampaniami reklamowych m.in. GOOGLE ADS / do wdrożenia /

- podstawowa obsługa sklepu internetowego oraz platform marketplace

- znajomość programów do obsługi sprzedaży jak WF-MAG / lub podobne /

- znajomość programów do integracji procesu sprzedaży jak Baselinker oraz CENEO

Oferujemy:

wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wyników pracy

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zgranym zespole

praca w siedzibie firmy w Sosnowcu ul. Chemiczna 12

możliwość własnego rozwoju

pracę w systemie zmianowym w godz. 8:00-18:00

stabilne zatrudnienie

umowę o pracę / po okresie wdrożenia /

Interesuje nas zatrudnienie osoby kreatywnej jak i umiejącej logicznie myśleć co z pewnością przełoży się na jej wynagrodzenie.

Wiadomości z domyślnym wstępem z OLX: "Szanowni Państwo, w odpowiedzi na ogłoszenie załączam..." nie będą brane pod uwagę.

Jak wiesz cenimy kreatywność

Na koniec proszę o napisanie kilku zdań w wiadomości poza CV.

Prosimy o wysyłanie CV   (w formacie pdf )

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”

Miejsce pracy :

Chemiczna 12, 41-200 Sosnowiec, Polska

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 792080396