2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Czyżyny
Dodane 27 kwietnia 2024

Dzień Dobry - 3400 zł netto + BWP - Opiekun Klienta PLAY

Wynagrodzenie

5 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

 Witamy serdecznie

Oferujemy ciekawą pracę w firmie z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku.

Dzięki jakości i rzetelności mamy satysfakcję z pracy i wypłaty.

Proponujemy Partnerskie podejście i niesamowity klimat w pracy.

Osoby bez doświadczenia szybko się odnajdą w pracy dzięki profesjonalnym szkoleniom

OPIS STANOWISKA:

  • Poszukujemy Pracowników na stanowisko Opiekuna Klienta sieci Play.

  • Praca polega na obsłudze Klientów sieci Play: telefonicznie, mailowo.

  • Posiadamy dobrej klasy narzędzia, które ułatwiają i upraszczają pracę.

  • Praca w dogodnych godzinach, bez systemu zmianowego – pewnie i wygodnie.

  • Od poniedziałku do piątku pracujemy od 10:00 do 18:00.

  • Pracujemy tylko od poniedziałku do piątku - weekendy mamy zawsze wolne.

  • Partnerskie podejście i nielimitowane przerwy w trakcie dnia pracy

  • Od Naszych Pracowników oczekujemy odpowiedzialnego i uczciwego podejścia do Klienta.

  • Dzięki stałym godzinom i wolnym weekendom, łatwo jest połączyć pracę z życiem prywatnym

FINANSE:

  • Jasny i bardzo przejrzysty system finansowy pozwalający na wysokie zarobki.

  • System w którym czujemy naszą pracę w portfelu

  • Gwarantowana Podstawa 3400 zł netto

  • Dodatkowa Premia średnio 2000 zł – 4000 zł netto na Osobę

  • Osoby z Doświadczeniem potrafią uzyskać 4000 zł - 6000 zł netto samej Premii

  • Na początek współpracy umowa zlecenie

  • Umowa ze wszystkimi składkami i płatny urlop zapisany w umowie zlecenie

  • Osoby uczące się, do 26 roku życia mają jeszcze większą podstawę i premie

SZUKAMY OSÓB:

  • Posiadających dobrą dykcję i lubiących kontakt z ludźmi

  • Pewnych Siebie i odpowiedzialnych za powierzone obowiązki

  • Ambitnych i zaangażowanych w pracy

  • Posiadanie doświadczenia przy obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem.

11 lat doświadczenia Firmy ForTeam daje stabilność i perspektywę rozwoju

Praca w wygodnym biurze w Krakowie w bardzo dobrej lokalizacji

Duża liczba połączeń komunikacyjnych i dwa parkingi pod biurem

Praca pod szyldem znanej i cenionej marki Play posiadającej jedne z najlepszych produktów.

Zapraszamy do składania CV

Uczestnicząc w procesie rekrutacji wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych przez firmę ForTeam. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 729204083