2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Podgórze Duchackie
Dodane 29 kwietnia 2024

Dział Wsparcia z językiem hiszpańskim - ELASTYCZNY GRAFIK

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Praca w naszym zespole, to coś więcej niż tylko obsługa klienta. To zapewnienie wsparcia Podróżującym. Odpowiedź na zapytania, wątpliwości oraz opieka nad zestresowanym pasażerem. Dzięki Twojej pracy, podróżni w całej Europie czują się pewnie podczas podróży.

Twoje zadania:

  • rozwiązywanie problemów klientów linii lotniczej,

  • wspieranie podróżnych w dokonaniu rezerwacji, zakupie biletu, składaniu reklamacji oraz odpowiadanie na jego wszelkie zapytania,

  • obsługa połączeń przychodzących, korespondencji mailowej oraz chatów.

Oferujemy:

  • codzienny kontakt z żywym językiem,

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,

  • profesjonalne szkolenie wdrażające – 10 dni roboczych pełnych przydatnej wiedzy,

  • elastyczne godziny pracy – dostosujemy się do Twoich zobowiązań. Działamy 7 dni w tygodniu – możesz pracować również popołudniami lub w weekendy – Czy to nie jest idealna opcja dla studentów?

  • konkursy i eventy,

  • stawkę podstawową plus bonusy (nagradzamy za jakość Twojej pracy),

Jesteś idealnym Kandydatem, jeśli:

  • znasz język hiszpański na poziomie min B2,

  • jesteś osobą komunikatywną i zaangażowaną,

  • jesteś dostępny min. 120 godzin w miesiącu,

  • grasz zespołowo,

  • obsługa komputera nie sprawia Ci problemu.

Daj się poznać!

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 897879826