2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Łódź
  6. Kierowca - Górna
Dodane 12 czerwca 2024

Dystrybucja Alkoholi zatrudni: Kierowców

Wynagrodzenie

5 500 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

OPIS Dystrybucja Alkoholi w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 247/149 wjazd od ul. Lodowej 99 zatrudni kierowców z kat. B (mile widziane uprawnienia kat. C.) Praca na terenie miasta i okolic

Opis stanowiska: Załadunek towarów zgodnie z dyspozycją Dbanie o powierzony towar Dostarczanie zamówionych towarów do klientów Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta Dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów

Wymagania: Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność Podstawowa znajomość topografii miasta Czynne prawo jazdy kat. B; bezkolizyjna jazda samochodem

Oferujemy: Praca w systemie jednozmianowym Stabilne warunki współpracy Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas Stałe trasy Zapraszamy do współpracy :) Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pomocą OLX

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 846733394