2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Zachodniopomorskie
  6. Spedycja - Szczecin
  7. Spedycja - Gumieńce
Dodane 23 maja 2024

Dyspozytor z doświadczeniem do spedycji międzynarodowej

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Protrans Sp. z o.o. Sp.k.

Firma prężnie działająca na rynku niemieckim i krajów Unii Europejskiej zatrudni pracownika na stanowisko:

Dyspozytora spedycji międzynarodowej z doświadczeniem

Miejsce pracy: Szczecin

OPIS STANOWISKA:

  • Koordynacja, monitorowanie i prowadzenie pojazdów

  • Monitorowanie, koordynacja i sprawdzanie pracy kierowców

  • Prowadzenie ewidencji zleceń i raportów

  • Kontakt z klientem niemiecko i angielsko języcznym

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zakresie dyspozytora spedycji międzynarodowej

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Szybkość w podejmowaniu właściwych decyzji

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Nieograniczona możliwość rozwoju zawodowego

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Protrans Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”, zgodnie z RODO i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Protrans Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Santockiej 44. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 779865273