2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Wypędy
Dodane 14 maja 2024

Dyspozytor WYP FedEx

Lokalizacja

Wypędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dyspozytor

Miejsce pracy: Wypędy, ul. Zdrojowa 9

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy kurierów i podwykonawców

  • kontrola poprawności przepływu zgłaszanych zleceń

  • przekazywanie zleceń kurierom

  • zapewnienie płynności i terminowości procesu odbioru i dostarczania przesyłek

Profil Kandydata:

  • zorientowanie na klienta,  spełnianie jego potrzeb oraz dostarczanie  doskonałych doświadczeń w kontakcie z FedEx

  • wykształcenie min. średnie

  • mile widziane doświadczenie we współpracy i zarządzaniu podwykonawcami

  • dobra znajomość topografii miasta

  • umiejętność  jasnej i precyzyjnej komunikacji

  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i szybkiego podejmowania decyzji

  • dokładność i odpowiedzialność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport/MyBenefit , platforma do nauki języka angielskiego)

  • nagrody jubileuszowe

  • Program Wsparcia Pracowników - bezpłatne i poufne doradztwo dla pracowników i ich najbliższych w kwestiach  prawnych, finansowych i  psychologicznych

  • dofinansowanie do nauki

  • wsparcie w działaniach rozwojowych

  • dodatkowy pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in. świadczenia świąteczne  i dofinansowanie do wakacji dzieci

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wypędy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wypędy
ID: 915445636