2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Dolnośląskie
  6. Spedycja - Głogów
ARRA Group Sp. z o.o.
Dodane 27 maja 2024

Dyspozytor w Zespole Control Tower

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, poszukujących możliwości rozwoju, czyli dokładnie takich jak MY. Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Głogów

ZADANIA:

kontrolowanie przewozów towarów pojazdami o DMC do 3,5 t, w tym w szczególności:

·  współpraca z kierowcami w celu zapewnienia wysokiej jakości realizowanych zleceń;

·  monitorowanie położenia pojazdów oraz temperatury przewożonych towarów;

·  kontrolowanie i monitorowanie realizacji zleceń przez kierowców;

·  informowanie klientów o bieżącym statusie transportu;

·  awizowanie kierowców na załadunkach i rozładunkach oraz na przeprawach promowych;

·  przygotowywanie dokumentacji celnej;

·  prowadzenie zleceń w systemach informatycznych;

·  sumienne i dokładne sporządzanie dokumentacji transportowej.

OCZEKIWANIA:

·  dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, 7 dni w tygodniu;

·  wykształcenie minimum średnie;

·  znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem;

·  bardzo dobra umiejętność obsługi komputera;

·  samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane decyzje;

·  umiejętność pracy pod presją czasu;

·  multitasking mind;

·  dokładność i zaangażowanie;

·  umiejętność pracy w zespole;

·  doświadczenie w branży TSL będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

·  Miejsce pracy: Głogów;

·  stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia;

·  możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;

·  doświadczony zespół specjalistów do współpracy;

·  duże pole samodzielności w działaniu;

·  bardzo dobrą atmosferę w firmie;

·  niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków;

·  pasjonującą, pozbawioną monotonii pracę.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 872568491