2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Pomorskie
  6. Logistyka - Reblino
Dodane 14 maja 2024

Dyspozytor w Transporcie Międzynadrodowym

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Reblino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Atlas z siedzibą w Reblinie poszukuje dyspozytora w transporcie międzynarodowym.

OPIS

  • Twój zakres obowiązków

    • Nadzór nad przewozami ładunków i tworzenie tras

    • Kontrola transportu

    • Zarządzanie dokumentami przewozowymi

    • Organizacja pracy kierowców długodystansowych, analizowanie ich potrzeb i podejmowanie odpowiednich decyzji

    • wprowadzanie zleceń

    • Współpraca z kierowcami

    • Pilnowanie terminów dostaw

  • Nasze wymagania

    • Jesteś komunikatywny, potrafisz komunikować się i współpracować z kolegami w rozwiązywaniu pojawiających się problemów w pracy

    • Szybka orientacja w różnych sytuacjach

    • Wiedza dotycząca topografii Europy

    • Wiesz, jak podejmować decyzje samodzielnie

    • Warunek konieczny – znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ( w mowie i piśmie )

    • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym

    • Doświadczenie w branży logistycznej mile widziane, jeżeli nie masz, nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy :)

    • Jeśli potrafisz zamieniać decyzje w czyny i po prostu patrzeć w przyszłość – zostań członkiem naszego zespołu!

  • To oferujemy

    • Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od posiadanego doświadczenia

    • Umowę o pracę

    • Możliwość realizacji ciekawych, ambitnych i pełnych wyzwań zadań

    • Niezbędne narzędzia prac

Kontakt telefoniczny od 07:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja

Reblino,

Pomorskie

Pomorskie, Reblino
ID: 918198116