2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Świętokrzyskie
  6. Spedycja - Kielce
Dodane 05 kwietnia 2024

Dyspozytor w firmie transportowej

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowo- spedycyjna z siedzibą w Kielcach zatrudni osobę z doświadczeniem na stanowisko:

spedytor krajowy/ międzynarodowy

Twój zakres obowiązków,

·       planowanie i realizacja transportu drogowego

·       optymalizacja kosztów transportu

·       utrzymanie kontaktów z klientami i przewoźnikami oraz pozyskiwanie nowych

·       monitorowanie realizowanych zleceń

·       nadzór procesu transportu

·       zarządzanie zleceniami dla pojazdów własnych i przewoźników

·       organizacja działań w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej

·       dbanie o wysoki poziom jakości usług, terminowość zleceń i wizerunek firmy

·       przygotowywanie dokumentacji transportowej

Nasze wymagania,

·       znajomość realizacji transportów do i z Wielkiej Brytanii

·       znajomość prawa transportowego

·       dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel

·       znajomość sektora spedycji oraz rynku klientów i przewoźników

·       samodzielność, umiejętność podejmowania szybkich decyzji, odpowiedzialność

·       komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

·       znajomość j. angielskiego, inne języki będą dodatkowym atutem

·       umiejętność poruszania się w środowisku giełd transportowych

To oferujemy

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       pracę w zespole gwarantującym przyjazną atmosferę

·       niezbędne narzędzia pracy

Zgłoszenia CV ze zdjęciem proszę przesyłać drogą mailową poprzez formularz serwisu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Do przesyłanych aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 720827928