2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podlaskie
  6. Spedycja - Łapy
Dodane 22 maja 2024

Dyspozytor transportu międzynarodowego

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łapy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

P.H.U. „KONDREX” to rodzinne przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją. Transport międzynarodowy na terenie całej Europy wykonujemy od 1992 roku. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Łapy – usytuowanej w Polsce północno­wschodniej.

Zakres obowiązków

  • Organizacja transportu międzynarodowego towarów zgodnie z zleceniami klientów

  • Koordynacja pracy kierowców i dostawców w celu zapewnienia terminowego dostarczenia towarów

  • Nadzór nad realizacją tras i ewentualne reagowanie na nieprzewidziane sytuacje drogowe czy inne problemy

  • Kontakt z klientami w celu ustalenia szczegółów transportu i rozwiązywania ewentualnych problemów

  • Zarządzanie dokumentacją związaną z transportem międzynarodowym

  • Monitorowanie kosztów transportu i dbanie o optymalizację procesów logistycznych

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania procesu dostaw

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów i norm dotyczących transportu międzynarodowego

Lokalizacja

Łapy,

Podlaskie

Podlaskie, Łapy
ID: 920142670