2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Błonie
Dodane 25 kwietnia 2024

Dyspozytor Transportu Krajowego

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres zadań na stanowisku

  • Obsługa zleceń transportowych i spedycyjnych

  • Bieżąca współpraca z kierowcami

  • Kontrola realizacji przewozów

  • Planowanie taboru zgodnie ze zleceniami

  • Utrzymywanie dobrych relacji z kierowcami i przewoźnikami

  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw

Oczekujemy

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym dzień/noc oraz w weekendy i święta.

  • Znajomości MS Office na poziomie podstawowym

  • Komunikatywności i otwartości na ludzi

  • Umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Dobrej organizacji pracy własnej w ramach zespołu

  • Rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży TSL

  • Znajomość topografii Polski

Oferujemy

  • Długofalowe zatrudnienie w ramach umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy

  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktury organizacyjnej

  • Dynamiczne środowisko pracy

  • Dużą samodzielność w działaniu, przestrzeń do proponowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Pracę w fajnym i zgranym zespole, w miłej i przyjaznej atmosferze

Pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

  • Prywatna opieka medyczna Enelmed

  • Ubezpieczenie na życie Warta

  • Dofinansowanie do Karty Multisport

  • Bezpłatna nauka języków obcych w formie aplikacji

  • Płatny program poleceń pracowniczych

  • Dopłata do posiłków w formie karty przedpłaconej

  • Kawa i herbata

  • Bony przed-świąteczne w formie karty przedpłaconej

  • Spotkania integracyjne w ramach działu oraz ogólnofirmowe

  • Parking dla pracowników

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 912681952