2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Małopolskie
  6. Spedycja - Kraków
  7. Spedycja - Bronowice
Dodane 22 kwietnia 2024

Dyspozytor - transport międzynarodowy B2B lub UOP OD ZARAZ

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowa Black Orange Sp z oo  jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem specjalizującym się w transporcie międzynarodowym na terenie Europy. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów oraz zespołem profesjonalnych kierowców. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.black-orange.pl/

W związku z powiększeniem floty transportowej zatrudnimy osobę na stanowisko dyspozytora.

Twój zakres obowiązków:

-pomoc w organizowaniu transportów międzynarodowych i krajowych,

-monitorowanie i kontrola realizacji zleceń,

-pilnowanie terminowości realizowanych usług,

-kontrola dokumentów transportowych,

-wprowadzanie zleceń do bazy danych.

Nasze wymagania:

- doświadczenie w branży spedycyjnej lub transportowej

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje (język niemiecki/ukraiński mile widziany)

- umiejętność podejmowania decyzji w krótkim czasie, sumienność, samodzielność, odpowiedzialność za pracę

To oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub kontrakt B2B

W przypadku zatrudnienia B2B większe zarobki oraz opłacamy składki, zapewniamy obsługę księgową.

- zapewniamy wdrożenie i naukę przez pierwszych kilka tygodni

-możliwość rozwoju w ramach prężnie rozwijającego się działu,

-niekorporacyjną atmosferę,

-niezbędne narzędzia do pracy

-wsparcie zespołu

-wygodne biuro oraz darmowy parking

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 707658202