2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Siedlce
Dodane 12 kwietnia 2024

Dyspozytor-Spedytor transportu międzynarodowego

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy do naszego zespołu dziewczyny na stanowisko Dyspozytor-Spedytor transportu międzynarodowego ze znajomością języka rosyjskiego.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i organizacja transportu międzynarodowego

  • Nadzór nad realizacją zleceń transportowych oraz terminowością dostaw

  • Koordynacja pracy kierowców oraz kontakt z nimi w trakcie trasy

  • Monitorowanie kosztów transportu oraz kontrola jakości świadczonych usług

  • Rozwiązywanie problemów logistycznych i organizacyjnych

  • Dbanie o satysfakcję klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku dyspozytora/spedytora transportu międzynarodowego

  • Umiejętności organizacyjne i planowania tras transportowych

  • Komunikatywności i umiejętności negocjacji z klientami i przewoźnikami

  • Znajomości języka rosyjskiego (mile wiedziany tez angielski)

  • Umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania i terminowe realizowanie powierzonych zadań

Oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenia; umowę o prace; przy potrzebie telefon, laptop.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 911250045