2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Poznań
  7. Spedycja - Śródka
Dodane 23 kwietnia 2024

Dyspozytor/spedytor (Szwecja) z obsługą magazynu

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Śródka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy niewielką firmą transportową , przewoźnikiem z własną flotą oraz w magazynem w Poznaniu,  działającą na rynku od ponad 30 lat. Zajmujemy się kompleksową organizacją transportu w relacji ze Szwecją.

Do naszego zespołu poszukujemy dyspozytora/spedytora z obsługą magazynu.

Zakres obowiązków:

- planowanie, koordynacja i obsługa zleceń transportowych z wykorzystaniem własnej floty,

- dbanie o terminowość oraz wysoką jakość oferowanych usług,

- budowanie relacji i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami,

- bieżący kontakt z kierowcami, współpraca w celu jak najwyższej jakości naszych usług,

- obsługa giełdy transportowej TRANS,

- kontrola i nadzór nad obiegiem dokumentów

- obsługa magazynu – przyjmowanie i wydawanie towarów oraz przeładunki w co drugą sobotę (około 5 godzin) rekompensowane wolnym poniedziałkiem.

Wymagania:

- znajomość czasu pracy kierowcy oraz podstawowych zagadnień prawa transportowego,

- doświadczenie w transporcie międzynarodowym,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- zaangażowanie, dobra organizacja pracy oraz umiejętność negocjacji,

- wysoka kultura osobista  w kontaktach z klientami, jak i kierowcami,

- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pełne wsparcie wdrożeniowe oraz pomoc na każdym etapie,

- jasne i przejrzyste warunki finansowe,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- przyjazną atmosferę w pracy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Śródka
ID: 679175035