2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Lubelskie
  6. Logistyka - Lublin
Dodane 30 kwietnia 2024

Dyspozytor - pracownik biurowy

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lubelska firma transportowa TransMM (siedziba przy ul. Turystycznej) poszukuje do pracy Dyspozytora - pracownika biurowego. Realizujemy dostawy m.in. do sieci sklepów Żabka, Orlen. Zajmujemy się dystrybucją przesyłek paletowych.

Jesteśmy firmą działającą na lubelskim rynku od ponad 20 lat. Obecnie zespół liczy około 50 kierowców , 20 pracowników biurowych i magazynowych. Zajmujemy się dystrybucją towarów na terenie Lubelszczyzny.

Podstawowe obowiązki:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych

  • Obsługa klientów

  • Nadzorowanie pracy kierowców - rozliczanie tras

  • Wprowadzanie zleceń transportowych

  • Współpraca z innymi działami

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenie w spedycji/transporcie

  • Umiejętność organizacji i planowania czasu pracy

  • Wytrwałość w dążeniu do celu

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na pełen etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w kraju i za granicą, działającej w branży ponad 20 lat

  • Umowę o pracę / pełny etat

  • Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Pakiet medyczny z możliwością rozszerzenia na całą rodzinę.

  • Kartę multisport

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 910483166