2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Łódzkie
  6. Spedycja - Bełchatów
Dodane 11 kwietnia 2024

Dyspozytor międzynarodowy ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Saranek Sp z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko Dyspozytor międzynarodowy. Firma zajmuje się transportem samochodów oraz ciągników i maszyn rolniczych na terenie UE.

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za skuteczne i rzetelne koordynowanie procesu transportowego.

  • Bezpośredni kontakt z klientem zagranicznym oraz kierowcami, zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentacji transportowej.

Nasze wymagania

  • znajomości języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • mile widziany język angielski, rosyjski lub ukraiński

  • doskonałej umiejętności organizacji pracy własnej

  • umiejętności ustalania priorytetów zadań

  • dbanie o jakość i terminowość dostaw

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum rok

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)

  • wynagrodzenie dwuczęściowe (podstawa plus premia uzależniona od osiąganych wyników)

  • narzędzia pracy (służbowy komputer oraz telefon),

  • kursy zawodowe poszerzające wiedzę

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie z wieloletnim stażem

 Praca stacjonarna - lokalizacja Bełchatów

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 819749426