2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Wola
Maryna
Dodane 24 kwietnia 2024

Dyspozytor międzynarodowy z językiem rosyjskim

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

HOPTRANS to międzynarodowa, z dnia na dzień rozwijająca się firma, która wspólnymi siłami dąży na najwyższe szczyty. Stale się rozwijamy, dlatego obecnie poszukujemy nowego współpracownika - Dyspozytora międzynarodowego w przedstawicielstwie w Warszawie.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie grupą pojazdów i kierowców;

  • planowanie i optymalizowanie ruchu pojazdów;

  • dbanie o jakość i terminowość dostaw;

  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z kierowcami;

  • obsługa systemu informatycznego oraz telematycznego;

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego i rosyjskiego (warunek konieczny);

  • doświadczenie na stanowisku dyspozytora minimum rok (warunek konieczny);

  • znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców oraz topografii Europy;

  • umiejętność analizowania sytuacji i efektywnego planowania;

  • zdolność podejmowania szybkich decyzji;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i dobre poczucie humoru;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • możliwość podniesienia własnych kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

  • szkolenie wprowadzające;

  • nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy.

  • benefity pracownicze.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 903090561