2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Żerniki
Job Boekestijn
Dodane 30 kwietnia 2024

Dyspozytor Międzynarodowy

Lokalizacja

Żerniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy osoby na stanowisko Dyspozytora Międzynarodowego do naszej dynamicznie rozwijającej się firmy transportowej. Jeśli masz doświadczenie w branży transportowej, świetnie radzisz sobie z organizacją pracy oraz masz umiejętność efektywnej współpracy z zespołem, ta oferta może być dla Ciebie idealna!

Obowiązki:

  • Ścisła współpraca i koordynacja pracy kierowców – kontakt telefoniczny tylko w godzinach pracy.

  • Optymalna organizacja pracy floty pojazdów.

  • Współpraca z międzynarodowymi klientami.

  • Wykonywanie zleceń zgodnie z procedurami.

  • Praca w TMS.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej i wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Zorientowanie na osiąganie celów, samodzielność oraz umiejętności interpersonalne i analityczne.

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów.

Mile Widziane

  • Znajomość języka niemieckiego lub gruzińskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rodzinnej firmie, zatrudniającej ponad 1500 osób w całej Europie.

  • Dojazd busem do biura w Żernikach z Ronda Rataje.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Realna możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku i żywy kontakt z językiem angielskim.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Dostęp do platformy MyBenefit.

  • Dofinansowanie do kursów języka angielskiego oraz innych języków europejskich.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żerniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Żerniki
ID: 897855690