2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Dolnośląskie
  6. Logistyka - Kąty Wrocławskie
Dodane Dzisiaj o 11:35

Koordynator Transportu / opiekun floty

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma transportowa Armatrans sp. z o.o., posiadająca własną flotę pojazdów (około 20 pojazdów), oferująca usługi transportowe, zaprasza do składania aplikacji na stanowisko:

Koordynator Transportu / utrzymanie floty

Opis stanowiska:

  • administrowanie flotą firmową

  • przygotowywanie i ewidencja protokołów zdawczo - odbiorczych

  • monitorowanie stanu technicznego pojazdów floty oraz naczep

  • obsługa zgłoszeń serwisowych użytkowników pojazdów floty

  • Organizowanie bieżących, napraw i serwisów taboru transportowego

  • nadzór i koordynacja przeglądów technicznych i serwisów pojazdów

  • współpraca i nadzór nad naprawami w serwisach zewnętrznych

  • reagowanie na awarie pojazdów w trasie

  • proponowanie działań optymalizujących koszty utrzymania floty

Nasze oczekiwania:

  • wiedza z budowy i eksploatacji samochodów ciężarowych

  • komunikatywna znajomość j.angielskiego/j.niemieckiego

  • umiejętność obsługi arkuszy google/ Excel

  • rzetelność, zaangażowanie, samodzielność, kreatywność

  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu

  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej lub były Kierowca

  • Chęć nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji,

Oferujemy:

·        Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        Niezbędne narzędzia pracy ,

·        Możliwość rozwoju zawodowego,

·        Pracę w małym zespole.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swoich aplikacji drogą mailową

praca(małpa)armatrans. pl lub przez portal OLX

Możliwy także kontakt telefoniczny w godzinach 10-18 pod numerem tel.

50*****54 lub 50*****34.

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
ID: 726641956