2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Wolica
Dodane 29 kwietnia 2024

Dyspozytor/-ka Transportu Krajowego - depozyt kontenerowy

Lokalizacja

Wolica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która od 20 lat stale poszerza wachlarz usług w branży kontenerowej i transportowej. Oferujemy usługi depotowe, transportowe, montażowe i remontowe kontenerów socjalnych oraz morskich..

Nasze oddziały znajdują się w w Warszawie (05-830 Wolica) oraz Łodzi (95-080 Tuszyn).

Nasz zespół składa się już z 30 ludzi świetnie radzących sobie w każdej sytuacji.

Aktualnie poszukujemy ambitnego, zaangażowanego i otwartego na nowe wyzwania Pracownika, którzy dołączy do Nas na stanowisko:

Dyspozytor/-ka Transportu Krajowego

Miejsce pracy: Wolica koło Warszawy

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz kontrola transportów kontenerów

  • Zarządzanie flotą firmy

  • Współpraca z kierowcami, pracownikami Działu Obsługi Klienta oraz Depotu

  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw

  • Raportowanie wskaźników transportowych

U nas możesz liczyć na:

· perspektywę stabilnego zatrudnienia w rozwijającej się firmie,

· możliwość rozwoju zawodowego,

· niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

· przyjazne miejsce pracy: firma rodzinna

· praca od poniedziałku do piątku w profesjonalnym zespole i miłej atmosferze

Jeżeli nasza oferta wyda się Tobie atrakcyjna lub prześlij nam swoje CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BC System Sp. z o.o. ul. Sękocińska 41, 05-830 Wolica w celu realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie, z aktualnie obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Wolica,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wolica
ID: 646332707