2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Komorniki
Wally PL
Dodane 12 czerwca 2024

Dysponent - Spedytor // NOCNA ZMIANA 22:00-06:00

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Komorniki (praca stacjonarna)

Godziny pracy: 22:00 - 06:00

Opis stanowiska: Poszukujemy odpowiedzialnej i zorganizowanej osoby na stanowisko Dysponenta/Planera Ciężarówek na nocną zmianę. Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należeć:

  • Kontrolowanie zaplanowanych ciężarówek poruszających się po całej Europie

  • Wspieranie kierowców w przypadku problemów na załadunkach/rozładunkach

  • Kontrola ładunków wysokowartościowych (high value cargo)

  • Wysyłanie stosownych updatów do klientów

  • Kontrola temperatur w naczepach chłodniczych

  • Organizacja mobilnych serwisów w przypadku awarii pojazdu na drodze (na podstawie umów serwisowych)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy w weekendy i święta

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku

Oferujemy:

  • Konkurencyjną stawkę brutto

  • Dodatek za pracę w nocy

  • Karty przedpłacone jako benefit dla pracownika

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i gotową do pracy w wymagających warunkach, prześlij swoje CV na adres: karol.kukula(małpa)wallenborn.com

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam w rozwinięciu nowego oddziału luksemburskiej firmy transportowej będącej liderem w międzynarodowym transporcie drogowym cargo lotniczego!

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 920169691