2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bydgoszcz
Dodane 16 maja 2024

Dyrektor Zarządzający

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma P.W. BLOT poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora Zarządzającego dla naszego klienta z siedzibą w Bydgoszczy.

Dyrektor Zarządzający będzie zarządzał przedsiębiorstwem, z ponad 25-letnim doświadczeniem, wiodącym dostawcą urządzeń do transportu. Siłą napędową firmy są doświadczeni fachowcy, którzy stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby sprostać wymaganiom rynku oraz oczekiwaniom klientów. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami krajowymi i zagranicznymi, produkty charakteryzują się najwyższą jakością i niezawodnością.

Twój zakres obowiązków

·      Koordynacja pracy podległego zespołu (łącznie ok. 35 osób).

·       Nadzorowanie, organizowanie i monitorowanie procesu produkcji, logistyki oraz jakości ze szczególnym uwzględnieniem wskaźników KPI oraz w zakresie osiągania krótko i długoterminowych celów operacyjnych.

·       Monitorowanie kosztów produkcji i wprowadzanie rozwiązań optymalizacyjnych.

·       Koordynacja i nadzór nad prawidłowym procesem produkcyjno-logistycznym w firmie ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o jakość produktów i terminowość dostaw.

·       Wdrażanie, raportowanie i komunikowanie strategii operacyjnych i rozwiązań zgodnie ze strategią Firmy i rocznymi planami biznesowymi.

·       Rozwój działalności produkcyjnej, identyfikację nowych i doskonalenie istniejących procesów produkcyjnych.

·       Zarządzanie, nadzorowanie i koordynowanie pracowników, przestrzegania dyscypliny pracy oraz dbałość o ich rozwój, monitorowanie poziomu zaangażowania pracowników i podejmowanie działań mających na celu jego poprawę.

·      Współpraca w sprawach personalnych i kadrowych podległej załogi. Prowadzenie procesów zarządzania talentami zapewniających rozwój obecnych pracowników.

·       Współpraca i skuteczna komunikacja z zarządem i zespołem podległych kierowników.

·       Współpraca z działem handlowym w celu wspierania sprzedaży, prowadzenia działań marketingowych oraz w określaniu możliwości realizacji kalkulacji handlowych i polityki cenowej.

·      Udział w rozwoju nowych projektów i współpraca z działem sprzedaży.

·       Nadzór nad środkami trwałymi.

·      Rozwiązywanie bieżących problemów.

·       Optymalizacja procesów w firmie wg. zasad i wymagań wewnętrznego standardu.

·      Odpowiedzialność za przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów BHP i ochrony środowiska, a także wdrażanie odpowiednich procedur, wraz z ochroną danych osobowych.

Nasze wymagania

·       Mile widziane uprawnienia kierownika budowy.

·       Doskonała znajomość pakietu Microsoft Office/Access.

·       Mile widziana znajomość języka angielskiego.

·       Doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu środowiskiem produkcyjnym i łańcuchem dostaw nie mniej niż 4 lata.

·       Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki związane z budownictwem, inżynierią produkcji.

·       Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem, organizacji pracy oraz nadzoru nad procesami produkcyjnymi.

·       Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji, stanowczość w prowadzeniu komunikacji z zespołem.

·       Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, zdolność do efektywnej współpracy z różnymi działami w firmie oraz z klientami zewnętrznymi.

·       Zrozumienie procesów produkcyjnych, znajomość nowoczesnych technologii i narzędzi stosowanych w firmie.

·      Doskonałe umiejętności analityczne, umiejętność analizy danych oraz podejmowania decyzji na podstawie danych i wskaźników produkcyjnych.

·      Zdolność do myślenia kreatywnego i znajdowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji i optymalizacji procesów.

·      Znajomość przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy w kontekście branży produkcyjnej.

·      Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

·      Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / B2B,

·      Atrakcyjne wynagrodzenie,

·      Przyjazna atmosfera w pracy,

·      Benefity min. Samochód, opieka medyczna i inne do uzgodnienia.

Zachęcamy do aplikowania i dołączenia do zespołu!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918726303