2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Białołęka
Dodane 26 kwietnia 2024

Dyrektor Szkoły Podstawowej Specjalnej i Przedszkola - Targówek

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej i Przedszkola w Warszawie

 Opis stanowiska:

  • zarządzanie szkołą i przedszkolem

  • realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy szkoły i przedszkola

  • organizowanie pracy szkoły i przedszkola

  • sprawowanie nadzoru pedagogicznego

  • rekrutacja uczniów

  • współpraca z rodzicami

Wymagania niezbędne:

  • posiadanie co najmniej pięcioletniego stażu pracy w szkole

  • wykształcenie wyższe magisterskie

  • ukończony kurs lub studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą

  • kreatywność, zaangażowanie

  • stopień nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego

 Oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,

  • prace w dynamicznym i kreatywnym zespole,

  • możliwość optymalnego rozwoju zawodowego,

  • pogłębianie wiedzy z zakresu współczesnej pedagogiki.

 Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie za pośrednictwem strony OLX.

Do dokumentów należy załączyć klauzulę:

ID: 840215313

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 880761952