2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Wilcza Góra
rekrutacja
Dodane 24 kwietnia 2024

Dyrektor Produkcji Dział Druku - Premiumdruk

Lokalizacja

Wilcza Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Premiumdruk – jesteśmy firmą rodzinną, zajmującą się produkcją opakowań z tektury, która z najwyższą starannością drukuje oraz przeprowadza opakowanie przez wszystkie procesy produkcyjne.

Nasze opakowania powstają w dwóch zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Wilczej Górze w województwie mazowieckim oraz w Czachorowie w województwie wielkopolskim.

Fundamentem naszych sukcesów są ludzie, z których jesteśmy dumni. Jako wiarygodny pracodawca dbamy o stabilność zatrudnienia i każdemu z naszych współpracowników oferujemy możliwość rozwoju.

Dyrektor Produkcji Dział Druku

Kategoria stanowiska:   Produkcja

Lokalizacja:                      Wilcza Góra

Typ stanowiska:              Pełen etat

Rodzaj pracy:                  Stacjonarna

Dyrektor Produkcji to kluczowa osoba ściśle związana z zarządzeniem procesami produkcji w firmie. Kreuje strategie produkcyjną firmy, wyznacza kluczowe cele produkcyjne i kontroluje ich realizację. Analizuje sytuację rynkową i zapotrzebowanie na określone produkty. Osoba zatrudniona na tym stanowisku ma za zadanie również nieustanne doskonalenie wszelkich procesów związanych z produkcją oraz ich optymalizację w celu zmniejszenia kosztów i podniesienia ich efektywności. Jest to stanowisko związane z dużą odpowiedzialnością, które daje jednocześnie możliwość nieustannego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji.

Twoje obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem, planowanie i organizacja działań operacyjnych.

  • Tworzenie i realizacja strategii związanej z poprawą efektywności, jakości i skuteczności kosztowej organizacji.

  • Rozwiązywanie problemów operacyjnych i podejmowanie decyzji w sytuacjach kryzysowych.

  • Rozwój firmy poprzez strategiczne zarządzanie podległymi działami: produkcja, logistyka.

  • Analizowanie budżetu i raportów finansowych.

  • Monitorowanie wyników poprzez analizę kosztów.

  • Obserwowanie rynku, analiza zachowania konkurencji.

  • Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu.

  • Odpowiedzialność za utrzymanie rentowności organizacji.

  • Usprawnianie procesów biznesowych.

Nasze wymagania:

  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym.

  • Umiejętność zarządzania zespołem i budowania efektywnej komunikacji oraz umiejętność motywowania zespołu do osiągnięcia wyników.

  • Umiejętność monitorowania i oceny efektywności procesów operacyjnych.

  • Zdolność do podejmowania decyzji strategicznych i rozwiązywania problemów.

  • Umiejętności analityczne i zdolność do interpretacji danych.

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem, ekonomią lub pokrewne.

To oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku, w którym integracja i nauka są kluczem do sukcesu.

  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania.

  • Przyjazną atmosferę opartą o wzajemny szacunek i zaufanie.

  • Doskonałą atmosferę i komfortowe warunki pracy.

  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań.

  • Wparcie w okresie wdrożenia.

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.

  • Preferencyjne pożyczki.

  • Dofinansowanie wypoczynku.

  • Paczki świąteczne.

  • Program rekomendacji pracowników.

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Parking dla pracowników.

  • Krótki proces rekrutacyjny.

Lokalizacja

Wilcza Góra,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wilcza Góra
ID: 904109472