2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Śląskie
  6. Zarządzanie hotelem - Jaworze
Dodane 17 kwietnia 2024

Manager Ośrodka Rehabilitacyjno - Wypoczynkowego

Lokalizacja

Jaworze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Villa Barbara zatrudni Managera.

Na rozmowę kwalifikacyjną proszę o zapoznanie się ze specyfiką obiektu i zakresem usług ze strony internetowej www.villabarbara.pl

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania wszystkich działów obiektu.

  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy zespołów: technicznego, sprzątającego, gastronomicznego, osób opiekujących się terenami zielonymi.

  • Inicjowanie i realizowanie działań marketingowych oraz sprzedażowych w celu pozyskiwania nowych Klientów.

  • Nadzór nad prawidłowością działania systemów rezerwacji: miejsc noclegowych, zbiegów, turnusów i usług oferowanych na terenie obiektu.

  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług zgodną z obowiązującymi w firmie standardami.

  • Zapewnienie maksymalnego poziomu satysfakcji gości, mieszkańców, rekonwalescentów i uczestników turnusów.

  • Współtworzenie strategii produktowej i wdrażanie nowych produktów w zakresie usług zdrowia, rehabilitacji.

  • Monitoring i analiza rynku, konkurencji i potrzeb klientów w celu identyfikacji szans i zagrożeń na obszarze strategii produktowej, tworzenia nowych produktów oraz zmian w ofercie.

  • Odpowiedzialność za współpracę z wykonawcami, dostawcami, partnerami.

  • Raportowanie do Właściciela.

 Nasze wymagania

  • Znajomość i doświadczenie z pracy w co najmniej jednej z następujących branż: turnusy rehabilitacyjne, pobyty zdrowotne, rehabilitacja, opieka senioralna.

  • Doświadczenie w zarządzaniu obiektami.

  • Umiejętności analizy biznesowej i strategii produktowej.

  • Umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Ukierunkowanie na wynik biznesowy, myślenie strategiczne.

  • Znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych, marketingowych w celu zwiększenia popularności kompleksu.

  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i budowania z nimi trwałych relacji.

  • Znakomite kompetencje interpersonalne, wysoka kultura osobista oraz umiejętność budowania relacji i zaufania klientów.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zróżnicowanym zespołem.

  • Dbałość o standardy bezpieczeństwa i higieny w nadzorowanym obiekcie.

  • Znajomość trendów w usługach rehabilitacji, turystyce pobytowej,

  • Empatia i umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby klientów.

Lokalizacja

Jaworze,

Śląskie

Śląskie, Jaworze
ID: 908362591