2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Człuchów
Dodane 03 kwietnia 2024

Dyrektor operacyjny

Wynagrodzenie

10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Człuchów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyKadra kierownicza

"Agrochem Puławy" Sp. z o.o. - firma handlowa, której właścicielem jest GRUPA AZOTY, partner w zaopatrzeniu rolnictwa, specjalizujący się w dystrybucji nawozów mineralnych, środków ochrony roślin, kwalifikowanego materiału siewnego oraz prowadzący skup płodów rolnych, zatrudni na stanowisko Dyrektor operacyjny.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzorowanie działalności logistycznej oraz magazynowej Spółki,

  • zarządzanie obszarem logistyki, transportem własnym, obcym i powierzchnią magazynową,

  • planowanie i wdrażanie działań poprawiających procesy logistyczne, funkcjonowania baz magazynowych,

  • planowanie i nadzorowanie inwestycji,

  • nadzorowanie nad przeprowadzanymi inwestycjami i remontami nieruchomości,

  • zlecanie niezbędnych przeglądów budowlanych, instalacyjnych zgodnie z wymaganiami odpowiednich przepisów budowlanych,

  • dokonywanie zakupów usług remontowych, bądź zakupu materiałów do remontu w odniesieniu do jednej czynności prawnej,

  • reprezentowanie spółki podczas kontroli przeprowadzanych przez instytucje zewnętrzne związanych z realizowanymi zadaniami,

  • udział w przetargach,

  • zawieranie, wykonywanie i rozwiązywanie umów ubezpieczeń komunikacyjnych, umów ubezpieczeń w transporcie mienia oraz umów ubezpieczeń spedycyjnych,

  • pozyskiwanie stosownych dokumentów dotyczących inwentaryzowania i ewidencjonowania wszystkich nieruchomości należących do firmy wraz z istniejącymi na nich budynkami, budowlami, obiektami budowlanymi, prowadzenie bieżącej oceny ich stanu i sygnalizowanie Zarządowi potrzeby wykonania remontów bieżących, średnich i kapitalnych,

  • analiza potrzeb i kierunków rozwoju firmy,

  • uczestnictwo w pracach zespołów zadaniowych,

  • bieżące śledzenie wiedzy w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspierających procesy rozwojowe,

  • zarządzanie flotą samochodową firmy – w tym kontrola i akceptacja kosztów napraw bieżących floty firmowej,

  • doskonalenie oraz tworzenie procedur w podległym obszarze.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne,

  • min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu strategicznym,

  • znajomość regulacji prawnych związanych z procesami logistyczno – magazynowymi oraz przetargami w Spółce,

  • znajomość zasad obrotu towaru na magazynach oraz obiegu dokumentów logistyczno – magazynowych,

  • znajomość przepisów BHP PPOŻ,

  • znajomość systemów logistycznych i WMS,

  • strategiczne myślenie i dynamika w działaniu,

  • zdolność kreowania zmian, ulepszeń oraz dążenie do rozwoju,

  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • realny wpływ na kierunek rozwoju Spółki,

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet szkoleń i rozwój,

  • dofinansowanie do zajęć sportowych,

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w tym samochód służbowy,

  • partnerską atmosferę współpracy.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna RODO pod adresem:

bitly.pl/bxSfm

Lokalizacja

Człuchów,

Pomorskie

Pomorskie, Człuchów
ID: 909201791