2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Poznań
  7. Szkolnictwo - Grunwald
Dodane 09 kwietnia 2024

Dyrektor lub wicedyrektor do placówki przedszkolnej

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne Przedszkole SMD zatrudni Dyrektora lub Wicedyrektora do swoich placówek w Poznaniu, Plewiskach i Przeźmierowie

Szukamy osoby o wysokiej kulturze osobistej, kreatywnej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, zaangażowanej i sumiennej oraz potrafiącej stworzyć i wspierać zgrany zespół nauczycieli.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość realizacji własnych, autorskich pomysłów

  • otwartość na kreatywne pomysły związane z rozwojem przedszkola

  • możliwość własnego rozwoju zawodowego

  • pracę w zgranym zespole i przyjacielskiej atmosferze

  • potrzebne narzędzia do pracy

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i planowanie procesu edukacyjnego,

  • współtworzenie programu placówki z oddziałami integracyjnymi

  • koordynowanie spraw związanych z bieżącą działalnością przedszkola,

  • prowadzenie dokumentacji przedszkola,

  • współpraca i budowanie pozytywnych relacji z rodzicami,

  • reprezentowanie placówki na zewnątrz i budowanie jej pozytywnego wizerunku.

Wymagamy:

  • doświadczenia na ww. stanowisku,

  • odpowiedniego wykształcenia i kwalifikacji,

  • zdolności interpersonalnych,

  • doskonałej organizacji pracy.

Lokalizacja Poznań Winogrady, Plewiska, Przeźmierowo

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 910694289