2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Wiśniew
Dodane 02 czerwca 2024

Dyrektor/Kierownik ds. skupu i kontraktacji

Wynagrodzenie

7 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wiśniew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Zakład Mięsny „Mościbrody” Spółka z o.o.

Firma z branży produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika na stanowisko

Dyrektor/Kierownik ds. skupu  i kontraktacji

Miejsce pracy: Mościbrody

Zadania:

  • Nadzór nad funkcjonowaniem Działu Skupu i Kontraktacji

  • Organizacja i nadzór nad procesem kontraktacji wieprzowiny i wołowiny

  • Monitorowanie cen skupu i jakości

  • Rejestracja i bieżące raportowanie prowadzonych działań

  • Sporządzanie tygodniowego raportu dostaw żywca wieprzowego i wołowego

  • Monitorowanie rynku,

  • Zakup tuczników i bydła z kontraktacji

  • Pozyskanie nowych dostawców

  • Bieżąca współpraca z obecnymi dostawcami

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Mobilność-gotowość do podróży służbowych

  • Doświadczenie w pracy w terenie

Wymagania:

  • Znajomość rynku skupu wieprzowego i wołowego

  • Wykształcenie rolnicze, weterynaryjne, zootechniczne, technologia mięsa

  • Znajomość branży rolniczej i mięsnej

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy oraz rozwinięte zdolności managerskie

  • Kreatywność, inicjatywa oraz determinacja w działaniu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę na pełen etat

  • Możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych

  • Wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • ciekawe, pełne wyzwań stanowisko pracy

Lokalizacja

Wiśniew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wiśniew
ID: 691967122