2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Maniowy
Dodane Dzisiaj o 09:16

Dyrektor Finansowy/CFO Grupy

Lokalizacja

Maniowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka SUPERSNOW należąca do Rodziny Państwa Dziubasików (właściciele Hotelu i Term Bania) oraz PFR (Polski Fundusz Rozwoju) i składająca się z trzech spółek (Polska, Austria, Rumunia) jest jednym z wiodących na świecie producentów armatek śnieżnych i kompleksowych systemów naśnieżania.  Grupa zatrudni osobę na stanowisko

Dyrektora Finansowego/CFO Grupy

Opis stanowiska:

  • Rozwój struktur kontrolingu wewnętrznego i raportowania zarządczego na potrzeby Zarządu i Właścicieli.

  • Tworzenie rocznych i wieloletnich planów finansowych Grupy,

  • Optymalizacja finansów Grupy i planowanie strategiczne, tworzenie prognoz finansowych,

  • Nadzór nad sprawozdaniami finansowymi oraz koordynacji rozmów z audytorem,

  • Analiza i kontrola kosztów, wydatków oraz kontraktów (marżowość, warunki płatności, fakturowanie),

  • Nadzór i optymalizacja raportowania finansowego na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Udział w tworzeniu wewnętrznych struktur i procedur kontrolingowych, nadzór nad ich funkcjonowaniem,

  • Definiowanie i kontrola budżetów i finansów spółek Grupy

  • Nadzór i ulepszanie systemu finansowo-księgowego (IT)

  • Nadzór, ulepszanie i rozwój działu księgowości

  • Definiowanie strategii podatkowej spółek Grupy

  • Nadzór nad płynnością finansową oraz zarządzanie kapitałem obrotowym

  • Wspomaganie decyzji strategicznych i operacyjnych

  • Reprezentowanie spółki wobec instytucji i podmiotów zewnętrznych w zakresie finansowania

  • Przygotowywanie analiz finansowych i biznesowych oraz oceny projektów inwestycyjnych

Wymagania:

  •   Wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów przedsiębiorstwa na samodzielnych kierowniczych stanowiskach z odpowiedzialnością za finanse spółki (preferowane: kontroling),

  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (Dyrektor Finansowy/CFO) w branży produkcyjnej,

  •   Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne),

  •  Ugruntowana praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej, kontrolingu finansowego, budżetowania, planowania finansowego, kontroli kosztów i zarządzania ryzykiem finansowym

  • Decyzyjność, inicjatywność, zorientowanie na cel, samodzielność w działaniu, świetna organizacja pracy własnej i zespołu,

  •  Zaangażowanie i branie odpowiedzialności za powierzone obszary,

  • Wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji,

  • Znajomość procesu IPO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat, możliwość współpracy B2B,

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • realną możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Lokalizacja

Maniowy,

Małopolskie

Małopolskie, Maniowy
ID: 918859937