2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Wielkopolskie
  5. Ochrona - Poznań
  6. Ochrona - Górczyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Dyrektor Działu Technicznego CCTV

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Manager/Dyrektor Działu Technicznego CCTV

Twój zakres obowiązków

·         Kompleksowe zarządzanie realizacją zadań i zleceń

·         Planowanie, organizacja i monitoring pracy serwisu, w tym ustalanie priorytetów i harmonogramu napraw

·         Komunikacja z komórkami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi dostawcami w celu zapewnienia terminowego wykonania zadań

·         Monitorowanie postępu prac serwisowych i sprawdzanie zgodności z ustalonymi standardami jakości oraz procedurami i optymalizacją kosztów

·         Budowanie pozytywnych relacji z Klientami i zapewnienie wysokiego poziomu obsługi

·         Dbałość o osiąganie wyznaczonych celów biznesowych i jakościowych

·         Budowa i podtrzymanie efektywnych, trwałych relacji z Klientami

·         Wprowadzanie rozwiązań podnoszących efektywność pracy podległego zespołu

·         Wycena prac serwisowych oraz przygotowanie ofert

Nasze wymagania

·         Dążenie do usprawnień i doświadczenie we wdrażaniu nowych procesów

·         Umiejętność delegowania zadań oraz monitorowania ich realizacji

·         Znajomość rynku usług serwisowych i procedur związanych z branżą ochrony

·         Umiejętność dążenia do wyznaczonych celów i nastawienia na rozwój biznesu

·         Otwartość na zmiany i szybka adaptacja do tych zmian, umiejętność podejmowania decyzji

·         Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

·         Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)

·         Samodzielność w działaniu i gotowość na nowe wyzwania zawodowe

·         Wykształcenie min średnie, preferowane techniczne branżowe

·         Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży

·         Wsparcie pozwalające na rozwój zawodowy

·         Przyjazną atmosferę pracy i profesjonalny zespół

·         Narzędzia pracy (komputer, laptop, samochód służbowy, telefon)

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 906409710