2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Łódzkie
  5. Ochrona - Łódź
  6. Ochrona - Widzew
Dodane 04 czerwca 2024

Dyrektor ds. ochrony

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweKadra kierownicza

Opis

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Dyrektor ds. ochrony:

Twoje zadania:

  • Nadzór nad przydzielonymi zleceniami na fizyczną i techniczną ochronę osób i mienia

  • Kontrola funkcjonowania Biur Regionalnych

  • Nadzór nad pracą podległych pracowników

  • Dbałość o wysoki poziom świadczonych usług, kontrola efektywności działań służby ochrony na podległych obiektach

  • Kontrola podległych pracowników w zakresie prowadzenia dokumentacji związanej z ochroną obiektów i spraw pracowniczych

  •  Opracowywanie, uzgadnianie oraz nadzór nad realizacją wymaganych prawem planów i procedur ( w tym plany ochrony obiektów podlegających obowiązkowej ochronie)

  • Współpraca z klientami Spółki

  • Poszukiwanie nowych kontrahentów (rozpoznanie nowych obiektów,przedstawienie wstępnej oferty)

  • Współudział w przygotowaniu kalkulacji i ofert handlowych

  •  Raportowanie do Zarządu

Nasze wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej i legitymacja na broń (warunek konieczny)

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego (mile widziane)

  • Zaświadczenie o niekaralności z KRK

  • Poświadczenie bezpieczeństwa osobowego (mile widziane)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość ustawy o ochronie osób i mienia oraz przepisów prawa pracy

  • Znajomość pracy SUFO

  • Znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw

  • Doświadczenie w kierowaniu i motywowaniu podległych pracowników

  • Umiejętność planowania, przewidywania i oceny podejmowanych działań

  • Umiejętność delegowania zadań i weryfikacji ich wykonania

  •  Samodzielność, operatywność

  • Orientacja na potrzeby klienta

  • Dyspozycyjność

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie aktywnego pozyskiwania klientów z branży ochrony

  •  Mile widziane doświadczenie z zakresu przeprowadzania audytów bezpieczeństwa

  • Dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • Prawo jazdy

Zainteresowane osoby prosimy o CV- skontaktujemy się z wybranymi osobami lub kontakt telefoniczny.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 779879337