2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Krowodrza
Dodane 15 kwietnia 2024

Dyrektor ds. Administracji - Kraków

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Małopolska Hodowla Roślin Spółka z o.o.– lider w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości kwalifikowanego materiału siewnego roślin rolniczych, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. Administracji

miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

• Zarządzanie procesami administracyjnymi w firmie oraz standaryzacja procesów administracyjnych we wszystkich biurach firmy,

• Opracowywanie, wdrażanie i optymalizacja procedur administracyjnych i kosztów zarządzania majątkiem Spółki,

• Opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem dokumentów dotyczących funkcjonowania Spółki;

• Nadzorowanie obiegu dokumentów, w tym korespondencji, umów, ofert i faktur,

• Przygotowanie rocznych planów inwestycyjnych,

• Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji do uruchomienia procesu inwestycyjnego lub remontowego,

• Nadzór i rozliczenie prowadzonych inwestycji i prac remontowych,

• Nadzór nad realizacją zadań w zakresie dokumentowania umów i archiwizacji dokumentów,

• Prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem oraz aktualizacją umów dotyczących zadań inwestycyjnych i remontowych, gospodarowania mieniem Spółki,

• Bieżąca współpraca z departamentami nadzoru właścicielskiego,

• Przygotowywanie raportów i analiz,

• Wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach,

• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe,

• Doświadczenie (minimum 3 lata) w pracy na stanowisku kierowniczym albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek,

• Znajomość procesu remontowo-inwestycyjnego oraz znajomość zagadnień z obszaru budownictwa,

• Umiejętność planowania, motywowania pracowników i rozwijania ich kompetencji, organizacji pracy własnej i podległego zespołu,

• Proaktywne i analityczne podejście do rozwiązywania zagadnień, inicjatywa i chęć poszukiwania nowych rozwiązań,

• Silne werbalne i pisemne umiejętności komunikacyjne,

• Skrupulatność, zaangażowanie, profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków,

• Dyspozycyjność, prawo jazdy kat B.

• Gotowość do cyklicznych wyjazdów służbowych do pozostałych lokalizacji firmy,

• Dobra znajomość pakietu MS Office 365 (Word, Excel, Outlook).

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

• Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

• Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię,

• Dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),

• Pracę w stabilnej firmie,

• Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Prosimy o składanie swoich aplikacji drogą elektroniczną do dnia 10 maja 2024 r. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie dobrowolnie podanych przeze mnie, moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Małopolską Hodowlę Roślin Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na stanowisko Dyrektor ds. Administracji a to zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych oraz regulacji krajowych."

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 911967602