2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Dodane 17 maja 2024

Drukarz- wolne 2 wakaty

Wynagrodzenie

6 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn drukujących z roli

  • druk zgodnie z wymaganiami Klienta

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie techniczne (preferowane poligraficzne) lub praktyka w branży drukarskiej- szkolimy osoby po szkołach poligraficznych!

  • dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • umiejętność obsługi maszyn: RCS, ECS, LabelMaster lub Arsoma 280

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności: 6000–8 500 zł brutto

  • system premiowy- miesięczny i roczny

  • ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, ZFŚS, Multisport, dofinansowanie do szkoleń i kursów spotkania integracyjne

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz awansu w strukturze firmy

  • parking dla pracowników- firma znajduje się w okolicy Łodzi

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV przez portal olx.pl.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 918642958