2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Leszno
Dodane 13 czerwca 2024

Drukarz Wielkoformatowy / Pomocnik Drukarza

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DISPLAY EXPO działa na krajowym i międzynarodowym rynku reklamowym od 2004 roku. Specjalizujemy się w produkcji stoisk targowych, mobilnych systemów wystawienniczych, reklamie zewnętrznej oraz druku wielkoformatowym (druk sublimacyjny, solventowy oraz UV). Pracujemy dla największych marek z różnych sektorów gospodarki. Jesteśmy także zapleczem produkcyjnym dla innych agencji reklamowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do przyuczenia pomocnika drukarza.

Stanowisko: Drukarz Wielkoformatowy / Pomocnik Drukarza

Miejsce pracy: Leszno

Oferujemy:

·       pracę jednozmianową 7.00 – 15.00 na cały etat lub 1/2

·       pracę z renomowanymi markami

·       pracę w młodym i dynamicznym zespole

·       pracę w luźnej kulturze organizacyjnej

·       oraz szkolenie z druku wielkoformatowego przygotowujące do samodzielnej pracy

Zadania:

·       druk wielkoformatowy (sublimacja, UV, solvent)

·       przygotowanie maszyn drukarskich do druku (ustawianie parametrów druku, monitorowanie procesu druku, kontrola jakości)

·       utrzymywanie maszyn drukarskich w czystości

·       zarządzanie powierzonymi materiałami produkcyjnymi

·       współpraca z działem wykończeniowym (szwalnia, produkcja) i graficznym

Wymagania:

·       mile widziane wykształcenie poligraficzne

·       mile widziane doświadczenie w druku wielkoformatowym

·       mile widziane doświadczenie w DTP

·       gotowość do nauki

·       zainteresowanie karierą w zawodzie drukarza

·       sumienność, terminowość i wysokie zaangażowanie

·       umiejętność współpracy w zespole

CV oraz List Motywacyjny prosimy wysłać z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych.” Zastrzegamy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 920429815